Zdravím své nejhodnější a nejúžasnější miláčky

Díky všem za milou návštěvu a za hezké maily – pomáhá to.

Mám na Vás prosbu: pamatujete, jak jsme hlasovali za hřiště u naší školy? Zatím je to docela průšvih, z nepochopitelných důvodů je tam pouze 116 hlasů. Když jsem sledovala Adamovo muškaření, či We are strong together a u obou je přes 800 shlédnutí, mám výzvu: zvládnete přes kámoše do zítřka posunout číslo na 200? Hlasování probíhá na Facebooku na stránce https://www.facebook.com/goodyear Jinak pořád čekám na černý bez, abych mohla uvařit nejlepší šťávu na světě. V pondělí v 17.00 nezapomeňte dorazit na hřiště k Vodojemu – bude super občerstvení.

A hlavně Vám všem držím pěsti u absolventek. Několik rad:pozdravit přítomné a představit sebe a název práce,  ruce z kapes, oční kontakt s diváky, nečíst to z plátna, raději si vemte desky a napište si body, nežvejkat, když Vám přeskočí slide nezmatkovat a slušně se omluvit, vynechat sprostá slova, poděkovat slovně za pozornost…máte kouzlo, tak ho prodejte.

Těším se na Vás, good luck – zkuste to někomu říct!!!!!!!!

 

 

Haló moji andílci

Zdravím Vás a přiznávám se, že mi včera večer bylo moc smutno a začala jsem číst Vaše vzkazy, které jste psali při naší poslední společné hodině. Chci Vám všem moc poděkovat, udělali jste mi obrovskou radost.

Přeju Vám krásné zážitky na Vltavě, sprostě mluvte pouze potichu, nebo Vás “zabiju, rozčtvrtím” a jak říka Tom “a sežeru.”. Jste bezvadná třída, tak připomínám BEZPEČNÉ PROSTŘEDÍ pro všechny (tím nemám na mysli jezy, šutry v řece a krokodýly), a ať se nikdo necítí odstrčenej.

A v pondělí (toto pondělí!!!) na devátou.

Pište, přiďte.

TS

 

Krásný týden

deváťáci:

matematika – v pondělí test na jehlan, opravy možné po domluvě celý týden, doděláme kužel a zopakujeme vše

anglický jazyk – zopakujeme vše a zakopeme krabičku se vzpomínkama

osmáci: test na Evropu, který, přineste si flešku na slovní zásobu